Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, slutet av 1800-talet, mahognyram med dekor i form av fleuroner i mässing samt pastellage, spegelglas med fasettslipade kortsidor, mått ca 106x55 cm

Bruksslitage

737170

2020-02-20