Peter Kurbatov

Peter Kurbatov
Peter Kurbatov
Peter Kurbatov
Peter Kurbatov
Peter Kurbatov
Peter Kurbatov

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

PETER KURBATOV (Ryssland, 1900-tal), Insjölandskap, signerad och daterad 194?, olja på duk, ca 48,5x63 cm

737171

2020-02-14