Anders Andrén oljemålning

Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning
Anders Andrén oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ANDRÉN (född 1947): (2) "Frisk vind NO Tyfö" resp "Kvällsfiske", signerade, olja på pannå, 27x35 cm

737194

2020-02-14