Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): Galärvarvet, signerad A Fridell, etsning, ca 21x30 cm
Gulnad
737196
2020-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här