Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

AXEL FRIDELL (1894-1935): Galärvarvet, signerad A Fridell, etsning, ca 21x30 cm

Kuntoraportti

Gulnad

737196

Päivämäärä:

2020-02-15