Axel Fridell etsning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
AXEL FRIDELL (1894-1935): Galärvarvet, signerad A Fridell, etsning, ca 21x30 cm
Kuntoraportti
Gulnad
737196
Päivämäärä:
2020-02-15