Joan Miró färglitografi

Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 556/1000, färglitografi, 70x50 cm

Ej examinerad ur ram

737209

2020-02-17