Norelius Julkvällen 2 goacher

Norelius Julkvällen 2 goacher
Norelius Julkvällen 2 goacher
Norelius Julkvällen 2 goacher
Norelius Julkvällen 2 goacher
Norelius Julkvällen 2 goacher
Norelius Julkvällen 2 goacher

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984): 2 goacher/blandteknik: Julkvällen, signerad och daterad EN, ca 385x280 mm., förlaga till Julkvällen, signatur på baksidan Einar Norelius, 210x170 mm. 1 ramad.

Blyertsanteckningar på den mindre

737210

2020-02-14