Väggreliefer Kina

Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 3 st, 1900-tal, Kina, rikligt skuren reliefdekor, lackerade och förgyllda, ca 63x41 respektive 63x24 cm

737216

2020-02-18