Gösta von Hennigs akvarell

Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA von HENNIGS (1866-1941): Motiv från Orienten, signerad samt daterad 1921, akvarell samt svartkrita, ca 29x34 cm

737224

2020-02-20