Klaffbord England
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, England, Regency, fanérat i mahogny med intarsiad dekor av bl.a snäcka, hjultrissor i mässing, låda sargen, höjd 75, 92x56, utfällt 117 cm
Slitage och skador, löst draghandtag finns att avhämta vid utlämningen
737238
2020-02-14