Hängskåp senempire

Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire
Hängskåp senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-talets mitt, furu, inredd med hyllplan och smålådor, höjd 82, 65x20 cm, nyckel finns

Obehandlad, slitage

737239

2020-02-14