Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets mitt, furu, inredd med hyllplan och smålådor, höjd 82, 65x20 cm, nyckel finns
Obehandlad, slitage
737239
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här