Hans Hedberg ägg

Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg
Hans Hedberg ägg

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HEDBERG, skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i blått, signerad HHg, höjd inkl. ställ 15 cm

Nagg

737244

2020-02-14