Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARKITTEL med handtag, 2 delar, 1900-tal, ställning i järnsmide, höjd ca 46 cm, diamater ca 67

Bruksslitage

737258

2020-02-14