Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KARL LINDEBERG (1877-1931), vas, Kosta, 1900-talets början, överfång i grönt med växtornamentik mot matterad fond, signerad undertill Kosta KL, höjd 6,5 cm
Zustandsbeschreibung
737273
2020-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner