Karl Lindeberg vas

Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KARL LINDEBERG (1877-1931), vas, Kosta, 1900-talets början, överfång i grönt med växtornamentik mot matterad fond, signerad undertill Kosta KL, höjd 6,5 cm

Zustandsbeschreibung

737273

2020-02-14