Gunnar Nylund
2020-02-20
737278
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, Rörstrand, glaserat stengods, signerad GN PA höjd ca 44 cm,
Bruksslitage