Sejdel

Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel
Sejdel

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SEJDEL, Ryssland, tidigt 1900-tal, slipad kristall samt silver, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage samt ett fäste till locket i behov av lödning.

737300

2020-02-20