Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SEJDEL, Ryssland, tidigt 1900-tal, slipad kristall samt silver, höjd ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage samt ett fäste till locket i behov av lödning.
737300
2020-02-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner