Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, SKÅL, "3327", signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, formblåst kristall, linjeslipad, höjd 6,5 cm, bredd 13,5 cm
737324
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här