Tapio Wirkkala skål 3327

Tapio Wirkkala skål 3327
Tapio Wirkkala skål 3327
Tapio Wirkkala skål 3327
Tapio Wirkkala skål 3327
Tapio Wirkkala skål 3327
Tapio Wirkkala skål 3327

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

400 EUR

TAPIO WIRKKALA, SKÅL, "3327", signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, formblåst kristall, linjeslipad, höjd 6,5 cm, bredd 13,5 cm

737324

2020-04-19