Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Damer vid cafébord, litografi, signerad samt numrerad 145/310, ca 32x26,5 cm

737340

2020-02-21