Tage Törning

Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE TÖRNING, (1925-2012): Timglaset, signerad T Törning, olja på duk, ca 70x93 cm

Smärre färgbortfall

737346

2020-02-15