Coasters Barker Ellis Birmingham

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par, nysilver, England, 1900-talets andra hälft, Barker Ellis, Birmingham, botten med träplatta, diameter ca 14,5, höjd 4,5 cm

Bruksslitage

737351

2020-02-21