miniatyr komsi, samisk vagga

miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga
miniatyr komsi, samisk vagga

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMSI, samiskt miniatyrvagga omkring 1950-talet, trästomme med naturfärgat läder, längd ca 35, bred ca 15 cm

Bruksslitage

737352

2020-02-21