Empirestol Tage Andersen

Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen
Empirestol Tage Andersen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAGE ANDERSEN, stol, 1900-talets slut, svetsat järn, obehandlat, sitthöjd 45 cm

Proveniens: Persoligt brev av Tage Andersen medföljer

Bruksslitage, rostangripen

737364

2020-02-21