Fickur
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, signerad "N. Lind, London", boett i silver, spindelgång, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, boettnr 1266, mått ca 66 mm, medföljer 1 mindre fickur i silver, mått ca 38 mm
Omfattande slitage, löst sittande glas med mikronagg, skadad boett, bucklor, skadad urtavla, nagg, nyckel saknas.
737373
2020-02-21