Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, signerad "N. Lind, London", boett i silver, spindelgång, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, boettnr 1266, mått ca 66 mm, medföljer 1 mindre fickur i silver, mått ca 38 mm

Omfattande slitage, löst sittande glas med mikronagg, skadad boett, bucklor, skadad urtavla, nagg, nyckel saknas.

737373

2020-02-21