Värjkäpp

Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄRJKÄPP, 1800-talets slut, krycka i metall, dekor av mässingsband, blad med märkning, total längd ca 60 cm

Kuntoraportti

Skador

737376

Päivämäärä:

2020-02-18