Värjkäpp
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄRJKÄPP, 1800-talets slut, krycka i metall, dekor av mässingsband, blad med märkning, total längd ca 60 cm
Kuntoraportti
Skador
737376
Päivämäärä:
2020-02-18