Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Madonna med Jesubarnet, kopia Bartolomé Esteban Murillo, olja på duk, ca 130x98 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre hål, färgbortfall
737378
2020-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner