Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Madonna med Jesubarnet, kopia Bartolomé Esteban Murillo, olja på duk, ca 130x98 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre hål, färgbortfall

737378

2020-02-15