Curt Asker

Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CURT ASKER (1930-2015), (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, numrerade 24/49, samt EA, etsningar, bladmått ca 27x39 resp 39x27 cm

Kuntoraportti

Oramade

737383

Päivämäärä:

2020-02-15