Curt Asker
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CURT ASKER (1930-2015), (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, numrerade 24/49, samt EA, etsningar, bladmått ca 27x39 resp 39x27 cm
Kuntoraportti
Oramade
737383
Päivämäärä:
2020-02-15