Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
9 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 275x130, bordets mått 37, 133x37 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, bortfall, slitage, sprickor
737388
2020-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner