Spegeltrymå

Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

9 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 275x130, bordets mått 37, 133x37 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, bortfall, slitage, sprickor

737388

2020-02-16