Anders Widoff

Anders Widoff
Anders Widoff
Anders Widoff
Anders Widoff

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS WIDOFF (född 1953): Komposition, signerad och daterad Anders Widoff 1979, blandteknik på papper, ca 22x26 cm

737390

2020-02-15