Spegeltrymå

Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 250x93, bordets mått 36, 101x20 cm

Skador, sprickor, bortfall

737393

2020-02-16