Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 250x93, bordets mått 36, 101x20 cm
Skador, sprickor, bortfall
737393
2020-02-16