Sideboard gustaviansk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, GR Tibro Sweden, gräddvitlackerat, delvis bronserad dekor, lådor och sidorna med skåpdel, mässingbeslag, höjd ca 81, 198x43 cm
Bruksslitage, repor, märken
737397
2020-02-21