Hackefors teservis

Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis
Hackefors teservis

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HACKEFORS, teservis, 1900-talets första hälft, porslIn, 21 dlr, floral dekor, bestående av 9 tekoppar med fat, 9 assietter, tekanna, sockerskål samt. gräddkanna

Smärre slitage

737405

2020-02-21