Sylvia Stave för CG Hallberg

Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg
Sylvia Stave för CG Hallberg

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SYLVIA STAVE, 3 delad spegel, CG Hallberg, 1930-tal, tenn, knoppar med dekor av kvinnofigurer i relief, märkt CG Hallberg, sidospeglarnas mått 14x43, mittspegelns mått 30x43 cm, spegelns mått ihophälld 44,5x31,5 cm

Åldersrelaterat slitage, hårdare slitage på undersidan

737409

2020-02-23