Sylvia Stave för CG Hallberg
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SYLVIA STAVE, 3 delad spegel, CG Hallberg, 1930-tal, tenn, knoppar med dekor av kvinnofigurer i relief, märkt CG Hallberg, sidospeglarnas mått 14x43, mittspegelns mått 30x43 cm, spegelns mått ihophälld 44,5x31,5 cm
Åldersrelaterat slitage, hårdare slitage på undersidan
737409
2020-02-23