Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE BANG, skål, stengods, Danmark 1940-tal, dekor av räfflor, glaserad i grågröna toner, signerad AB 123, höjd 9, diameter 19 cm
En räffla med obetydlig nagg
737416
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här