Arne Bang, skål av stengods

Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods
Arne Bang, skål av stengods

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE BANG, skål, stengods, Danmark 1940-tal, dekor av räfflor, glaserad i grågröna toner, signerad AB 123, höjd 9, diameter 19 cm

En räffla med obetydlig nagg

737416

2020-03-08