Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIOLER, 2 st, 1900-tal, märt Suzuki resp L Prokop, inkl. 2 st stråkar, längd 59 resp 55 cm, schatuller finns
L Prokop med lagning
737424
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här