Fioler 2 st

Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st
Fioler 2 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIOLER, 2 st, 1900-tal, märt Suzuki resp L Prokop, inkl. 2 st stråkar, längd 59 resp 55 cm, schatuller finns

L Prokop med lagning

737424

2020-02-16