Georges Rouault

Georges Rouault
Georges Rouault
Georges Rouault
Georges Rouault

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958): "André Sauret" - from Souvenirs Intimes, signerad och daterad GR 1926 i trycket, litografi, bildmått ca 24x18 cm

Gulnader

737428

2020-02-22