Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958): "André Sauret" - from Souvenirs Intimes, signerad och daterad GR 1926 i trycket, litografi, bildmått ca 24x18 cm
Gulnader
737428
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här