Sigvard Bernadotte matbord

Sigvard Bernadotte matbord
Sigvard Bernadotte matbord
Sigvard Bernadotte matbord
Sigvard Bernadotte matbord
Sigvard Bernadotte matbord
Sigvard Bernadotte matbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, matbord, "Virrvarr", tillverkat för Edsbyverken, stomme fanerad med betsad bok, skiva i mönstrad laminat, formgivningsår 1958, dubbla utdragsskivor ca 29 cm, höjd ca 74, 89(148)x69 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar

737440

2020-02-21