Julius Granberg oljemålning

Julius Granberg oljemålning
Julius Granberg oljemålning
Julius Granberg oljemålning
Julius Granberg oljemålning
Julius Granberg oljemålning
Julius Granberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULIUS GRANBERG (1859-1936): Flickor på promenad, signerad och daterad Julius Granberg -27, olja på duk, ca 55x46 cm

737443

2020-02-16