Inez Leander oljemålning

Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

INEZ LEANDER (1879-1969): Stadsmotiv med skepp, signerad Inez Leander, olja på pannå, ca 44x53 cm

737449

2020-02-16