Jambiyas

Jambiyas
Jambiyas
Jambiyas
Jambiyas
Jambiyas
Jambiyas

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAMBIYAS, 2 st, sekelskiftet 1800/1900, Marocko, fästen och baljor i vitmetall och koppar, delvis förgyllda, total längd ca 42 cm

Visst slitage

737459

2020-02-18