Bordslampor 1 par EWÅ
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
ERIC WÄRNÅ (EWÅ), 1 par, bordslampor, 1960/70-tal, gulmetall, ledbara armar och skärmar, en ljuspunkt vardera, undertill märkt EWÅ Värnamo B71, höjd ca 55 cm
Slitage, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
737462
2020-02-21