Bordslampor 1 par EWÅ

Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ
Bordslampor  1 par EWÅ

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ERIC WÄRNÅ (EWÅ), 1 par, bordslampor, 1960/70-tal, gulmetall, ledbara armar och skärmar, en ljuspunkt vardera, undertill märkt EWÅ Värnamo B71, höjd ca 55 cm

Slitage, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

737462

2020-02-21