Bordslampor Aneta Art Deco-stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANETA, bordslampor, 1 par, 1970/80-tal, Art Deco-stil, stomme i metall i form av stående kvinnofigur, kupor i orangefärgat glas, märkta, höjd 41 cm

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

737469

2020-02-21