Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, ÖIA (Örsjö Industri AB) belysning, mässing, modell 30202, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
737480
2020-02-21