Tatjana Poplavskaja oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): Solig trädgård, signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 48x60 cm, oramad

737486

2020-02-16