Golvlampor 1 par Fagerhult

Golvlampor 1 par Fagerhult
Golvlampor 1 par Fagerhult
Golvlampor 1 par Fagerhult
Golvlampor 1 par Fagerhult
Golvlampor 1 par Fagerhult
Golvlampor 1 par Fagerhult

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAGERHULT, 1 par, golvlampor, mässing, textilskärmar, etikettmärkta, höjd inkl skärm ca 140 cm

Bruksslitage, repor, märken, skärmar med fläckor

737492

2020-02-21