Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, teak, Danmark 1960-tal, 6 lådor, framsida med hyllor, 2 nycklar medföljer, mått: ca 61x122, höjd ca 73 cm
Fanérskador
737506
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här