Skrivbord i teak

Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, teak, Danmark 1960-tal, 6 lådor, framsida med hyllor, 2 nycklar medföljer, mått: ca 61x122, höjd ca 73 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador

737506

2020-02-16